כתיבת תוכן

כתיבת תוכן היא אחת הכתיבות החשובות ביותר שכל עסק חייב להשקיע בו, בין אם הוא עסק קטן, בינוני או גדול. באמצעות כתיבת תוכן ניתן להעביר את המסר בצורה קלילה, מהירה וכייפית ואף לקבל פידבק חזרה. כתיבת התוכן ברוב המקרים היא כתיבה שיווקית  ולמה הכוונה? הכתיבה השיווקית היא לרוב כתיבה אשר מכילה משפט הנעה שגורם ללקוח להשאיר את פרטיו האישיים על מנת לקבל מידע אודות השירותים או המוצרים המוצעים. ככל שהכתיבה מושכת ומשכנעת יותר, כך הלקוח יתעניין במוצר או בשירות ואף ישאיר את פרטיו באתר.

כתיבת תוכן

איך כתיבת תוכן תעזור לאתר שלכם?

באמצעות כתיבת תוכן לאתרים ניתן להגיע לקהל לקוחות פוטנציאליים שיקנה את המוצרים או השירותים שאתם מציעים. התוכן השיווקי והשימוש במילים המתאימות גורמים לאותו גולש להסתקרן ולקרוא את התוכן וברוב המקרים אף לרכוש את המוצר או השירות המוצעים. כמובן שתכנים משעממים או רגילים שאין בהם מניע לפעולה לא יגרמו לאותו גולש להשאיר את פרטיו, אך מספיק שמילה או משפט עם המסר הנכון יגרום לאותו לקוח פוטנציאלי להשאיר את פרטיו באתר ולרכוש את המוצר או השירות המוצעים. כל זאת מסתכם במילה אחת “כתיבה שיווקית”. אם תפקידו על כתיבת שיווקית בהתמדה תראו תוצאות וזאת מכיוון שלקוחות אוהבים דברים שונים, דברים שהם לא רגילים אליהם או לא ראו עד היום.

ואם לא משתמשים בכתיבת תוכן?

אם אתם לא נעזרים בשירותי כתיבת תוכן, אתם מפסידים לקוחות ולמה הכוונה? על מנת למשוך ולהגדיל את תנועת הגולשים לאתר שלכם, אתם חייבים להשקיע בתוכן שיווקי מושך ומעניין. אם תהיו כמו שאר העסקים ולא תבלטו,לא תוכלו להשיג תנועה גדולה של מתעניינים לאתר שלכם ולא תוכלו למכור את השירותים או המוצרים שלכם. אם אתם רוצים להצליח בתחום הקשה והתחרותי שאתם נמצאים בו, אתם חייבים תוכן שיווקי שכולל משפטי הנעה על מנת שתגרמו לגולשים להתעניין במוצרים או השירותים שאתם מוכרים ואף להיכנס ולהשאיר הודעה.

מי זקוק לכתיבת תוכן?

כל עסק או ארגון בין הוא ציבורי, ממשלתי או אפילו פרטי בין אם הוא עסק קטן, בינוני או אפילו גדול ומוכר חייב להשקיע בכתיבת תוכן. הכתיבה צריכה להיות באתר עצמו של אותו עסק, בדף העסקי של הפייסבוק, האינסטגרם, הלינקדין ועוד רשתות חברתיות אחרות וכמובן אם אין אתר אינטרנט אז בדף נחיתה משכנע ושיווקי שילכוד את הלקוח ויגרום לו להשאיר את פרטיו.

מה כוללים שירותי כתיבת תוכן?

שירותי כתיבת תוכן כוללים מגוון נרחב של סוגי תוכן שיווקי זה יכול להיות כתיבת תוכן שיווקי לאתר חדש שעולה לאוויר או כתיבת תוכן לאתר קיים שרוצה לשדרג את עצמו מבחינת התכנים, מאמרי קידום שיעזרו לקדם את העסק שלכם, פוסטים בבלוגים שונים שיקדמו את העסק שלכם ואת האתר, קופירייטינג ועוד. באמצעות המילים הנכונות אתם מייצרים תנועה לאתר אשר מייצרת לכם עוד לקוחות מתעניינים, וכך באמצעות הכתיבה השיווקית נכנסים לאתרכם מדי יום גולשים פוטנציאליים אשר מעוניינים בשירות או מוצר, אותם מתעניינים לרוב משאירים הודעה בצור קשר ומחכים לכם שתחזרו אליהם ותסגרו את העסקה. כתיבה שיווקית גורמת למצב בו שני הצדדים מרווחים , win win  הלקוח קונה את המוצר או השירות שהוא זקוק לו ואילו בעל העסק מרוויח לקוח וכסף על המוצר או השירות שהלקוח קנה.

מה אנחנו מציעים לכם?

אצלנו ב“מירב כתיבת תוכן תמצאו מגוון נרחב של תכנים שיווקים שיגמרו ללקוחות הפוטנציאליים שלכם להגיע אליכם. באמצעות המילים הנכונות והמשפטים הנכונים נוכל להגיע ללקוחות שלכם ואף נגרום להם להשאיר הודעה באתרכם. עם תוכן שיווקי איכותי וממוקד שלא מתפשר, תוכלו להרחיב את הלקוחות הפוטנציאליים שלכם ואף להגיע לתנועה גבוהה מאוד באתר שתגרום לגוגל לדרג את אתרכם כאתר מומלץ. אז בפעם הבאה שאתם צריכים תכנים לאתרכם, מומלץ להשתמש בכותב תוכן מקצועי.