מירב חסיד- כותבת תוכן מקצועית

אודות מירב כתיבת תוכן

מירב כתיבת תוכן הוקמה על מנת לתת שירותי כתיבת תוכן לעסקים המתקשים בכתיבת תוכן. החברה נוסדה בשנת 2014 ע”י מירב חסיד, כתבת צרכנות בעלת רזומה עשיר בתחום העיתונות הכתובה והדיגיטלית של מעל 8 שנים, אשר כולל בין היתר כתיבה למעריב “nrg”, לאתר “אקונומיסט”, לאתר “נוצץ” בבעלות “לאה אתגר” (אמא של “חיים אתגר”), מגזין “פרה רפואי”, מגזין “smart life”, כלכליסט ועוד.

עיקר פעילות החברה הינה לתת שירותי תוכן שונים הכוללים: כתיבת מאמרי קידום לאתרים, כתיבה מגזינית, כתיבה שיווקית לאתרי אינטרנט, הזנת תוכן, כתיבת דפי  נחיתה, כתיבת ניוזלטרים, הזנת תוכן, כתיבת פלייארים, כתיבת סטטוסים  וניהול דפי פייסבוק ועוד.

בחברה תמצאו שירות אישי ומקצועי בהתאם לצרכים האישיים שלכם, אוזן קשבת, וכתיבה איכותית וממוקדת שתגרום לעסק שלכם להמריא אל על ולהיות בין המובילים בתחום.

 אצלנו “התוכן הוא המלך” וזו לא עוד קלישאה. כל מילה ומילה  מילה מקבלת את הכבוד הראוי לה. למילים אצלנו יש כוח, ועל כן אנו משקיעים בהם את מלוא המרץ וזאת על מנת שתקבלו את מלוא תשומת הלב שהעסק שלכם זקוק לו.

אז אם חשוב לכם להגיע ללקוחות פוטנציאליים או  להגדיל את מספר הלקוחות שלכם וכן להגיע לסוגי קהלים שונים,   השאירו הודעה ונחזור אליכם במהרה.

אכפתיות

לנו איכפת מכל לקוח ולקוח ומהצרכים האישיים שלו, לכן אצלנו האכפתיות היא לא עוד סיסמה אלא אנחנו באמת שם כדי לעזור.

שרותיות

אצלנו השירות הוא  מעל והכל חלק בלתי נפרד משירותי הכתיבה שאנו מציעים, כי לקוח מרוצה מתחיל משירות טוב

מקצועיות

אצלנו תמצאו את אנשי מקצוע מהשורה הראשונה. כל טקסט נכתב בצורה מדויקת ומושלמת עד למוצר המוגמר

המלצות

אורי מינץ

"ממליץ על מירב, רכשתי מימנה מספר מאמרים מקצועיים לחברות שאני מקדם, קיבלתי אותם בצורה מהירה”