מדוע כתיבת תוכן חיונית לכל אתר?

אם יש לכם נכס דיגיטלי באינטרנט כגון: אתר אינטרנט, דף עסקי ברשתות חברתיות כגון: פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר ועוד, בלוג או כל דבר אחר, אתם חייבים להשקיע בכתיבה שיווקית באופן עקבי כמה פעמים בשבוע. אתם יכולים לעשות זאת לבד או לפנות לכותב תוכן מקצועי שיכתוב לכם תמורת תשלום. במקום לחסוך כמה שקלים כדי תדעו מה כתיבת תוכן עושה לעסק שלכם. באמצעות כתיבת תוכן תוכלו להביא תנועה רבה לאתר שלכם, להגדיל את הלקוחות הפוטנציאלים שלכם ואף להגדיל את הכנסותיכם.

כתיבת תוכן לעסקים
כתיבה תכנים למגוון נרחב של עסקים שונים

למה כדאי לכם להשקיע בכתיבה תוכן שיווקית?

כתיבה שיווקית היא נכס יקר שאם מטפחים ומשקיעים בו רואים תוצאות ממש כמו שמשקים ומטפחים צמח. באמצעות כתיבת תוכן ניתן ליהנות מיתרונות רבים הכוללים:

תנועה גדולה לאתר- כתיבת תוכן גורמת לתנועה גבוהה לאתר עקב המלל השיווקי שגורם לגולשים להסתקרן ולגלוש לאתר. ללא שימוש במילים הנכונות וללא השקעה בכתיבת תוכן לא ניתן לגרום לתנועה גבוהה לאתר, גם אם יש לכם תמונו ששוות 1000 מילים, וכן סרטוני וידאו ועוד.

קהל לקוחות פוטנציאלי-כתיבת תוכן גורמת לאות קהל לקוחות פוטנציאלי להסתקרן לגבי המוצרים או השירותים שהעסק מוכר, ולכן שהוא רואה קמפיין או מודעה שמדברת אליו הוא ימשיך לקרוא אותה עד הסוף ואף לגלוש לאתר של העסק ובמקרים מסוימים אף לרכוש את המוצרים או השירותים של העסק.

הגדלת הכנסות- בזכות כתיבה שיווקית ניתן להגדיל את הכנסות העסק. ככל שכתיבת התוכן שיווקית ומדברת אל ליבו של הגולש, כך הסיכוי שאותו גולש יכנס לאתר ואף ישאיר הודעה שהוא מתעניין במוצרים או שירותים שונים, או שהוא ירכוש דרך האתר את המוצר או השירות שהוא רוצה לבד.

התעניינות במוצרים או שירותים- כתיבת תוכן שיווקית וממוקדת גורמת להתעניינות במוצר או בשירות, מה שגורם לאותו לקוח להשאיר את פרטיו בין אם זה בדף נחיתה, אתר או רשת חברתית וזאת בזכות כתיבה שיודעת לגעת בנקודות הרגישות אצל הלקוח.

האם השקעה בכתיבה שיווקית היא חובה לכל עסק?

כתיבת תוכן חשובה לכל עסק בין הוא קטן ומתחיל, בינוני או גדול. עסק ללא כתיבת תוכן הוא עסק שלא יכול להמשיך ולהתקיים. כל עסק מקצה תקציב מסוים לשיווק ופרסום העסק במדיה הדיגיטלית על מנת לגייס לקוחות חדשים לעסק. כתיבה שיווקית נכונה וממוקדת יכולה להביא תוצאות טובות תוך זמן קצר. אם מדובר על עסק קטן ומתחיל בעל העסק יצטרך לעשות את השיווק והפרסום לבד בתקציב קטן יותר, אך אם מדובר על עסק גדול יותר עדיף לתת לאיש מקצוע או חברה לבצע כתיבת תוכן בהתאם לתקציב.

מדוע כתיבת שיווקית חיונית לאתר?

באמצעות כתיבה שיווקית ניתן להעביר את המסר שלכם בצורה ברורה ובהירה, דבר זה חשוב במיוחד שגולשים ממהרים לנטוש את האתר לאחר כמה דקות ולעיתים שניות. באמצעות תוכן שיווקי משכנע ניתן לגרום לאותם גולשים להישאר באתר ולגלוש לדפים אחרים בו ואף לרכוש או להשאיר הודעה. כמו כן, אתר שכתוב עם שגיאות כתיבת מרובות נתפס כאתר לא מקצועי שהגולשים יעדיפו לצאת ממנו ולגלוש באתרים מתחרים. אם אתם רוצים להשאיר רושם על הלקוחות הפוטנציאלים שלכם שהם הגולשים, כדאי להשקיע מאוד בתוכן מקצועי אשר נכתב באמצעות איש מקצוע. מעבר לכך, חשוב שתזכרו שתוכן שנותן ערך לגולש הוא שטוב לבעל העסק מאחר שיותר גולשים יעדיפו לקרוא אותו. כתיבת תוכן היא נכס יקר מאוד לבעל העסק, מאחר שמדובר על נכס שמלווה את בעל העסק לאורך שנים ועשוי להביא לו לקוחות.