מאמרי קידום -המאמרים שאתה חייב לעסק שלך

מאמרי קידום הם מאמרי חובה אצל כל אתר אינטרנט עסקי בין אם הוא קטן, בינוני או גדול.  מאמרי הקידום נועדו לבעלי העסק על מנת לקדם את מוצרו או שירותיו דרך ביטויים שונים אשר מופיעים לאורך כל המאמר. המאמרים קלילים בגובה העיניים, ומספקים את כל המידע שהלקוח צריך לדעת על המוצר או השירות שהוא מעוניין בו.

ככל שנכתוב יותר מאמרי קידום ונעלה לאתר שלנו, כך יהיו לאתר שלנו יותר כניסות ואם הזמן גוגל יזהה את האתר כאתר פעיל ואקטיבי אשר לקוחות אוהבים להיכנס אליו, ואם הזמן האתר יהיה מדורג בדירוג גבוה בקידום האורגני, מה שיביא לנו יותר כניסה של לקוחות ולידים.

על מנת לכתוב מאמרי קידום אפקטיביים שיביאו לכם עוד לקוחות, אתם צריכים להתאים את התוכן לשירותים או המוצרים שאתם משווקים. כך שאם אתם לדוגמא עסק למזגנים, אתם לא תכתבו על נושאים שלא קשורים לתחום שלכם כמו: מאווררים עם טיימר, מאווררים על עמוד וכו’. אלא אם אתם תתאימו את סוג השירות שלכם ללקוחות שלכם, כך תתאימו ללקוחות שלכם מזגנים שמתאימים לצריכים האישיים שלהם.

חשוב מאוד להתאים את תוכן המסר במאמרי קידום, וזאת על מנת שהם יענו על צורכי העסק ושירותיו או מוצריו והכי חשוב שימשכו לקוחות לקרוא את המאמרים. לכן אם החלטתם לכתוב בעצמכם מאמרי קידום או לקחת איש תוכן לכתיבת מאמרי קידום, חשוב שהתוכן יהיה קריא, ברור,מעניין ללא שגיאות כתיב עם נתונים מדויקים על המוצר או השירות שאתם כותבים עליו את המאמר, כי רק תכנים איכותיים ומעניינים גורמים בסופו של דבר ללקוח להתעניין ואף לרכוש מכם מוצר או שירות.

אל תתפשרו על כתיבה בינונית וזולה, לכו על כתיבה איכותית ומעניינת שמעבירה את המסר לצד השני, וגורמת לו בסופו של דבר לרכוש מכם את המוצר או השירות שהוא רוצה ולא מהמתחרים שלכם.

מירב כתיבה ושיווק נועדה לתת לכם מענה לכל בעיות התוכן והשיווק שאתם נתקלים בהם, עם צוות מיומן ומקצועי תקבלו את התוכן האיכותי ביותר שמגיע לכם, כי איכות זה לא מילה גסה.

לפרטים נוספים אנו  לשירותכם בטלפון: 0505952075 או במייל: merav273@gmail.com

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.